Resultados da Argentina 10, 11 e 12 de junho na Argentina

wpc logo
Resultados do fim de semana na Argentina, baixo as regras da WPC – World Pugilism Commission (Comissão Mundial de Pugilismo).

12/06
Moreno, Buenos Aires
Miguel Ángel Escalada GKO1 Walter Ramírez 4 rounds, super ligero.
Árbitro : Mariano Riva
Jurados : Hugo Saucedo, Fabián Ambrosetti y Federico Medrano
Fiscal: Daniel Mario Gomez
Promotor: Carlos López

Beccar, San Isidro
Florencia Elizabeth Narvaez GTKO3 Maria Cecilia Leguiza
Categoría mediano 4 rounds.
Daniel Gustavo Martinez GKO4 Enzo Córdobat
Categoría medio pesado 4 rounds.
Julian Esteban Ruiz GKO1 Maximiliano Gabriel Insaurralde
Categoría pesado 8 rounds.
Marcelo Ruben Molina vs Tomás morando EMPATE
Categoría super mediano 6 rounds.
Gaston Mario ríos GKO2 a Rodolfo Nicolás Fernández
Categoría super welter 4 rounds.
Arbitro: Gabriel Kiss
Jurados: Marcelo Daneri, Rosana almidón, Nahuel Lipo
Promotor: Mario Russo
Supervisor: Luis Estabri

MORON, Buenos Aires
DIEGO MARTÍN MERLO GKO7 MARTIN PICONE
CATEGORÍA PESADO 8 ROUNDS
MAXIMILIANO SCALZONE GKO1 MAXIMILIANO NELIO MOROSINI
CATEGORÍA WELTER 10 ROUNDS
RUBÉN DARÍO MALINVERNO GP4 FEDERICO IVAN RIVAS
CATEGORÍA SUPER WELTER 4 ROUNDS.
GASTON OMAR CABRAL GP4 PABLO ALBERTO CONTI
CATEGORÍA PESADO 4 ROUNDS.
EMILIANO ABEL DIEZ GP4 SEBASTIAN ALEJANDRO FERRARO ALGAŃARAZ
CATEGORÍA WELTER 4 ROUNDS.
GONZALO FRAGOZO VS GUERREIRO ALBERTO EMPATE
CATEGORÍA SUPER WELTER 4 ROUNDS.
ROCIO BELÉN PÉREZ GP4 BRENDA DAIANA CAPARELI
CATEGORÍA SUPER LIGERO 4 ROUNDS.
ARBITRO: ALBERTO TRINIDAD.
JURADOS: GIANGRECO PABLO MARTÍN, PRETTO ALAN MATIAS, FIGUEREDO ADRIAN JOSÉ.
PROMOTOR: FABIAN AMBROSETI
SUPERVISOR: JORGE VERA.

11/06
VILLA BALLESTER, BUENOS AIRES
FLORENCIA HAYDEE CARBALLO GKOT 2 MELANY VESPA
CATEGORIA SUPER MEDIANO 4 ROUNDS
ALEXANDER CARDENAS CARRERA GKO 2 DIEGO JUAREZ
CATEGORIA PESADO 4 ROUNDS
ENZO ROMAN ACOSTA GKOT 4 DAVID EMANUEL GALVAN
CATEGORIA CRUCERO 4 ROUNDS
JONATHAN BARBADILLO GKOT 2 JULIO FERNANDEZ
CATEGORIA MEDIANO 8 ROUNDS
FACUNDO ASED GP 6 WALTER NICOLAS RIVAS
CATEGORIA LIVIANO
ARBITRO: NAHUEL LIPO
JURADOS: PABLO RAUL ZAMBADE, SANDRA PININO, MATIAS VILLAFRANCA
SUPERVISOR: JOSE LUIS ESTABRI
PROMOTOR: SILVINA MENEGATTI

BUENOS AIRES
MAXIMILIANO JORGE GOMEZ GKO 1 FRANCISCO GABRIEL OJEAS
CATEGORIA MEDIO PESADO 8 ROUNDS
ARBITRO: PATRICIO FERNANDEZ
JURADOS: DANIEL ROBERTO PAZ, FEDERICO MEDRANO, ALDO CHAJET
SUPERVISOR: DANIEL MARIO GOMEZ
PROMOTOR: EMILIO CASTILLO

San Justo, Buenos Aires
Juan Pedro Gugliemetti GKO1 Jonatan De La Cruz
Categoría Pesado 6 rounds.
Lucas Salinas Gko1 Ricardo José Pichetti
Categoría mediano 4 rounds.
Nicolás Ariel Romero GKo1 Alexis Juan Moreira
Categoría Gallo 4 rounds.
Natalia Soledad Reynoso Gko2 Julia Carolina Sacchi
Categoría Super Ligero 6 rounds.
Supervisor: Daniel Gómez
Arbitro: Gonzalo Aguilar
Jurados: Juan Manuel Witt, Alejandro Gómez, Leonardo José Cepeda.
Promotor: Carlos Baños

Ciudad de Chabas, Santa Fe
Miguel Peralta GKO2 Leonardo Cuenca
Categoría Crucero 6 Rounds
Lucas Molina GKO1 Otoniel Zaratti
Categoría Medio Pesado 4 rounds
Cristian Cuello GPP Gustavo Daniel Duca
Categoría Pesado 4 rounds.
Javier Iván Alegre GP4 Jonathan Hergenrether
Categoría Super Welter 4 rounds.
Promotor: Hernan Eduardo Molina.
Supervisor: Florencia Vezzoni.
Arbitro: Natalio Molina.
Jurados: Alejandro Gómez, José Pérez y Juan Ignacio González.

10/06
Lujan de Cuyo, Mendoza
“De la mano de Quiroga y Ponce Mendoza se proclama tierra de La WPC y el buen Box”
Jorge David Quiroga GP Hernán Figueroa
Categoría Ligero 6 Rounds.
Diego Angel Ponce GKo2 Juan Jorge Gomez
Categoría Super Pluma 4 rounds.
Jurados: Dante Cobo, Ángel Carmona y Leonardo Ortiz.
Arbitro: Gustavo Morillas.
Promotor: Daniel Santos.
Supervisor: Federación Sureste del boxeo Mendocino

VILLA ADELINA, BUENOS AIRES
MICAELA LAGOS GKOT 1 MACARENA CASTILLO
CATEGORIA PLUMA 6 ROUNDS
ALEX VALENCIA GKOT 6 ESTEBAN CEPEDA
CATEGORIA MEDIO PESADO 6 ROUNDS
CESAR EDUARDO POZZO GKO 6 ARIEL ANTONIO GUERRA
CATEGORIA CRUCERO 8 ROUNDS
GONZALO GASTON CASCO GKO 2 GUILLERMO GERARDO PINTO
CATEGORIA CRUCERO 6 ROUNDS
VICTOR DARIO GALINDEZ D 6 DIEGO MARTIN SEQUEIRA
CATEGORIA CRUCERO
ARBITRO. GABRIELA KISS
JURADOS: MARCELO DANERI, CARLOS NAVARRO, MIGUEL FALCON
SUPERVISOR: ALEXANDRA MOLINA
PROMOTOR: DAIANA SANTANDER

MORON, BUENOS AIRES
LUCAS CLAUDIO VILLALBA GP 4 FRANCO ARIEL FERREGU
CATEGORIA WELTER JR
ARBITRO: HECTOR SANDOVAL
JURADOS: DANIEL ROBERTO PAZ, RUBEN FERNANDEZ, GUSTAVO SALINAS
SUPERVISOR: GUSTAVO SALINAS
PROMOTOR: JUAN RUIZ

Esta entrada foi publicada em Uncategorized e marcada com a tag , , , , . Adicione o link permanente aos seus favoritos.

Deixe uma resposta